Sklep Domofony IVEL

Sklep Domofony IVEL

Nie ma to jak domofon

Domofon jest bardzo przydatnym urządzeniem, który jest już znany na rynku dość długo. Już od dobrych dwudziestu kilku lat są one montowane w starszych blokach. Poprawiają one w takich miejscach bezpieczeństwo mieszkańców. Już nie wejdzie na klatkę schodową każdy. Zamknięte drzwi uchronią mieszkańców przed panami chodzącymi po osiedlu chwiejnym krokiem, którzy często szukają miejsca gdzie mogą odpocząć!
Domofon pozwala się zabezpieczyć przed takimi gośćmi.
Aby wejść na klatkę trzeba już zadzwonić domofonem. Porozmawiać z osobą, która w mieszkaniu odbierze. No i jest zawsze obawa, że jak nie łączy dzwoniącego i odbierającego bliższa relacja to drzwi zostaną cały czas zamknięte. Dopiero jak osoby się znają lub muszą mieć z sobą kontakt bezpośredni ( w przypadku listonosza doręczającego list polecony ) to zdalnie można otworzyć drzwi wejściowe w klatce.
Skąd są takie domofony? Sklep Domofony IVEL ma w ofercie bardzo dużo modeli. Być może nawet jest to model, który został zamontowany w takim bloku z kilkoma mieszkaniami na klatce schodowej.
Wybierając taki domofon podnosi się bezpieczeństwo mieszkańców, dłużej utrzyma się czystość na klatce. Możliwe, że tak popularne chuligańskie graffiti nie pojawią się w tak zabezpieczonym budynku.

About