Refinansowanie kredytu hipotecznego do góry nogami

17.02.2021

Znajdź niskie stawki HARP teraz

Po raz pierwszy w historii pożyczkodawcy nie oferują żadnych programów pożyczek kapitałowych osobom, które potrzebują podwodnego refinansowania kredytu hipotecznego. W ciągu ostatnich pięciu lat miliony właścicieli domów cierpiało z powodu ujemnego kapitału własnego, który do tej pory uniemożliwiał refinansowanie. Fannie Mae i Freddie Mac pilnie pracowali nad stworzeniem programu ułatwiającego refinansowanie kredytu hipotecznego do góry nogami dla znajdujących się w trudnej sytuacji właścicieli domów, którzy zostali sabotowani przez pogarszające się warunki rynkowe. Ogłosili program refinansowania w przystępnej cenie, często nazywany „HARP. Uzyskaj bezpłatną wycenę programu refinansowania Obamy od jednego z naszych pożyczkodawców HARP już teraz.

Jeśli masz hipotekę „do góry nogami, możesz kwalifikować się do pożyczki HARP, ale Twój obecny zastaw musi być własnością Fannie Mae lub Freddie Mac. Te finansowane przez rząd podmioty są właścicielami około 90% kredytów mieszkaniowych, które zostały zamknięte w ciągu ostatnich 10 lat, więc istnieje duża szansa, że ​​możesz się kwalifikować. Istnieje kilka innych alternatywnych opcji refinansowania podwodnego kredytu hipotecznego, jeśli nie spełniasz wymagań programu HARP. Program usprawnienia zatwierdza również odwrócone kredyty refinansowe dla klientów, którzy mają już pożyczkę FHA lub VA.

Przedłużenie programu hipotecznego HARP!

Wielu właścicieli domów znajdujących się w trudnej sytuacji, którzy nie byli w stanie zakwalifikować się do tradycyjnego refinansowania, otrzyma drugą szansę, jaką może zaoferować HARP. Wymagania HARP ponownie się zmieniły, więc sprawdź, czy spełniasz nowe standardy. Dowiedz się, ile kosztuje HARP.

Znajdź stałe stawki kredytów hipotecznych pod wodą

Uzyskaj dziś bezpłatną wycenę pożyczki na podwodny kredyt hipoteczny o niskim stałym oprocentowaniu. Wielu naszych klientów zamknęło ostatnio refinansowanie kredytu hipotecznego w górę po konkurencyjnych stałych stawkach. Kupuj pożyczkodawców, którzy również oferują bezpłatne opcje w programie HARP, więc omów swoje cele z jednym z naszych przedstawicieli już dziś. Nationwide Mortgages dostarcza rozwiązania dotyczące negatywnego kapitału dla znajdujących się w trudnej sytuacji właścicieli domów w całej Ameryce, torując konsumentom drogę do znalezienia specjalistów ds. Pożyczek online.

Najważniejsze informacje o podwodnym refinansowaniu kredytu hipotecznegoKupuj pożyczkodawców HARP, którzy oferują kilka rozwiązań w zakresie refinansowania do góry nogami. Porównaj programy refinansowania HARP i Obamy teraz, zanim wygasną.

Niedrogie rozwiązania refinansowe dla podwodnych kredytów hipotecznych

Pomocne artykuły dotyczące pożyczek

Uzyskaj pomoc w refinansowaniu za pomocą kredytów hipotecznych HARP, które zatwierdzają podwodnych właścicieli domów

. Przystępny cenowo plan refinansowania domu jest nadal przedłużany do 2016 r.

Zasoby rządowych kredytów hipotecznych dla programu HARP

Rząd federalny zainwestował dużo czasu i pieniędzy w pomoc właścicielom domów w utrzymaniu ich domu za pomocą przystępnych opłat.

Złóż wniosek online lub zadzwoń do naszego przyjaznego i doświadczonego działu pożyczek, aby uzyskać bezpłatną wycenę Klikając „Wypełnij moje żądanie, wyrażam zgodę na udostępnienie moich informacji maksymalnie czterem pożyczkodawcom, brokerom, CreditOptions, New American Funding, Global Equity Finance, Loan Depot i innym podmiotom powiązanym oraz na skontaktowanie się z Tobą (w tym za pomocą środków automatycznych ; np. automatyczne wybieranie numeru, SMS-y i nagrane wiadomości) przez telefon, urządzenie mobilne i / lub e-mail, nawet jeśli Twój numer telefonu znajduje się obecnie na jakiejkolwiek stanowej, federalnej lub korporacyjnej liście Do Not Call. Zgoda nie jest wymagana do zakupu towarów lub usług od pożyczkodawców, którzy się ze mną kontaktują.

Nationwide oferuje bezpłatne oferty kredytów mieszkaniowych dla osób poszukujących refinansowania, kapitału własnego, kupujących kredyty hipoteczne w Stanach Zjednoczonych. Nasi powiązani pożyczkodawcy dokonają przeglądu danych uwierzytelniających wnioskodawców posiadających wszystkie rodzaje kredytów na produkty FHA, VA, Fannie Mae, Freddie Mac i produkty jumbo. Nie każdy zostanie zatwierdzony, a pożyczki online nie będą gwarantowane. Ta strona internetowa nie jest powiązana z żadnymi podmiotami rządowymi. Wypełnienie tego formularza nie powoduje żadnych zobowiązań. Oprocentowanie kredytów hipotecznych i programy kredytów mieszkaniowych mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Nie ma opłaty za złożenie wniosku od uczestniczących kredytodawców lub banków. To nie jest reklama kredytu. To nie jest zobowiązanie do pożyczania. Mogą obowiązywać pewne ograniczenia i wymagania stanowe.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy