Recenzja Upstart

17.02.2021
Category: Kredytowa Jest
 • Finansowanie jest dostępne dla wykwalifikowanych przedsiębiorców
 • Kwalifikacje pożyczkobiorców są niższe niż w przypadku bankówCeny wydają się być niedrogieBrak kar za przedpłatęProces aplikacji jest szybki i łatwyŚrodki są wypłacane szybkoPrzegląd

  Upstart to internetowy pożyczkodawca, który oferuje pożyczki konsumenckie kwalifikowanym pożyczkobiorcom.

  Założona w 2012 roku firma Upstart rozpoczęła się jako prawdziwie szalony pomysł, w którym studenci zgodzili się rozstać z określonym procentem swoich dochodów na następne dziesięć lat w zamian za kapitał i opiekę mentora od inwestorów. Na przykład jeden z pracowników oddał 3,32% swoich zarobków na dziesięć lat w zamian za pożyczkę w wysokości 25 000 dolarów. Chociaż jestem pewien, że istnieje alternatywny wszechświat, w którym ten model działa idealnie, (przezabawny) fakt, że współzałożyciel musiał zapewniać ludzi, że program nie był służebny, oznaczał, że coś musiało się zmienić.

  W 2014 roku nastąpiła zmiana: Upstart zakończył umowy dotyczące udziału w dochodach i zaczął oferować długoterminowe pożyczki P2P. To ostatnie nie jest bynajmniej nowym terytorium – klub Prosper i Lending Club, dwie z największych nazwisk w dziedzinie pożyczek P2P, działa od połowy 2000 roku. Różnica polega na tym, że Upstart zachował tę samą grupę docelową – młodych dorosłych.

  W rezultacie, podczas gdy ocena kredytowa jest brana pod uwagę, osoby z małą historią kredytową lub bez niej nadal kwalifikują się do otrzymania kapitału. Proces ubezpieczania uwzględnia różne cechy, takie jak Twoje „wykształcenie, referencje, doświadczenie zawodowe i wspomniany kredyt (jeśli go posiadasz). Warto zauważyć, że chociaż było to wymagane w przeszłości, Upstart nie wymaga już od kandydatów posiadania dyplomu ukończenia studiów. Innymi słowy, firma będzie pracować z tym, co masz. Jeśli nie masz zdolności kredytowej lub wykształcenia wyższego, to jeszcze nie koniec.

  Nie oznacza to, że Upstart przyjmie każdego . Oznacza to po prostu, że Upstart ma różne kryteria dotyczące tego, kogo akceptuje i jakie stawki otrzymują ci klienci. Zamiast w dużej mierze oceniać potencjalnego pożyczkobiorcę na podstawie jego wiarygodności, co odzwierciedla ocena kredytowa, Upstart bierze wszystkie podane przez Ciebie informacje i porównuje je z innymi historycznymi pożyczkobiorcami o tych samych cechach.

  Technicznie rzecz biorąc, Upstart oferuje pożyczki konsumenckie, ale jego głównym celem jest refinansowanie kart kredytowych. Jest również znany z udzielania pożyczek, aby ludzie mogli uczestniczyć w kursach kodowania. Pożyczki te są bardziej dostosowane do celów tej witryny i mogą być również wykorzystywane do celów biznesowych. Jednak widzę bardzo małą różnicę między pożyczką przeznaczoną na biznes a pożyczką przeznaczoną na cokolwiek innego.

  Ale przejdźmy do sedna! Prawdopodobnie jesteś tutaj, ponieważ chcesz wiedzieć, czy Upstart oferuje przyzwoite stawki. Odpowiedź brzmi: tak, ale nie tylko. RRSO, które obecnie osiągają maksymalny poziom 35,99%, są zgodne z typowymi stawkami oferowanymi przez konkurencję.

  Ponieważ te pożyczki są powiązane z twoją osobistą zdolnością do spłaty, a nie twoją firmą, Upstart jest firmą bardzo przyjazną startupom. Więc jeśli jesteś wystarczająco pewny, że Twój startup będzie w stanie utrzymać spłaty, śmiało.

  Upstart to łatwa do uzyskania pożyczka z doskonałą obsługą klienta, bardzo konkurencyjnymi stawkami i nienaganną reputacją online. Czytaj dalej, aby poznać szczegóły!

  Spis treści

  Oferowane usługi

  Upstart oferuje pożyczki osobiste, które można wykorzystać między innymi na cele biznesowe.

  Kwalifikacje pożyczkobiorcy

  Oto wymagania, jakie należy spełnić, aby otrzymać pożyczkę Upstart:

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy