Projekty domów i rezydencji w stylu angielskim

Projekty domów i rezydencji w stylu angielskim

Jak wyglądają projekty domów i rezydencji w stylu angielskim?

Elegancki i zarazem przytulny, wyrafinowany, a jednocześnie prosty. To cechy charakterystyczne domu w stylu angielskim. Chociaż to określenie często kojarzy się z okazałymi, wiejskimi domami szlachty z Wysp, tak naprawdę każdy z nas może zamieszkać w angielskiej rezydencji. Wystarczy wybrać odpowiedni projekt domu, a następnie urządzić go w zgodzie z nurtem.
Dom w stylu angielskim to typ projektu, który jest bardzo chętnie wybierany również w Polsce. Doskonale zaprezentuje się w niemal każdym otoczeniu. Projekty domów i rezydencji w stylu angielskim są uniwersalne, a wśród nich znajdziesz nie tylko propozycje ponadczasowych, eleganckich willi, ale też rustykalne, proste domki w stylu „english cottage”. Bardzo ciekawym pomysłem jest łączenie stylu angielskiego z bardziej nowoczesnymi trendami aranżacji wnętrz. Co wyróżnia dom w stylu angielskim od innych budynków? To klasyczna, prostokątna lub kwadratowa bryła, urozmaicona licznymi wykuszami, lukarnami, często też gankami i werandami.
Projekt domu w stylu angielskim ma wiele zalet. Przyciąga wzrok oryginalnymi detalami. Rozwiązania są uniwersalne i praktyczne, ciesząc mieszkańców niewymuszoną klasą. Szeroka gama projektów do wyboru pozwala wybrać dom idealnie dobrany do własnych preferencji i upodobań.
Domy w stylu angielskim są eleganckie, ale nie ociekają luksusem. W takich realizacjach ważna jest harmonia, nie tylko w kwestii wyglądu zewnętrznego, ale i aranżacji wnętrza. Wnętrza domów w stylu angielskim są doskonale rozplanowane, co zapewnia domownikom komfort i swobodę na najwyższym poziomie.

About