Które karty Amex są kartami obciążeniowymi, a które kredytowymi?

17.02.2021

Jeśli złożysz wniosek o nową kartę kredytową Amex, możesz zostać odrzucony, jeśli masz już 5 lub więcej kart kredytowych Amex. Do tego limitu wliczane są zarówno wizytówki, jak i osobiste. Jednak karty obciążeń nie są liczone. Najwyraźniej możesz dostać tyle kart obciążeniowych, ile chcesz, a liczba posiadanych kart nie wpływa na twoją zdolność do uzyskania do 5 kart kredytowych. Autoryzowane karty użytkowników również nie są wliczane do limitu 5 kart kredytowych.

Aby policzyć, ile masz kart kredytowych Amex, musisz wiedzieć, które są kartami kredytowymi, a które obciążeniowe. Proszę bardzo (hiperłącza znajdują się na kartach, o których mamy więcej informacji na tej stronie):

Karty kredytowe:
 • Karty Hilton: Hilton (bez opłat), Ascend, Aspire, Business
 • Karty Delta: Blue, Gold, Gold Business, Platinum, Platinum Business, Reserve, Reserve BusinessKarty SPG: osobiste SPG, SPG biznesoweBlue Cash, Blue Cash na co dzień, Blue Cash Preferred, „Old Blue CashNiebieski z American ExpressKarta Kredytowa Blue Business PlusBlue Sky z karty American Express®Amex EveryDay, Amex EveryDay PreferredKarta kredytowa SimplyCash Plus BusinessKarta kredytowa Mercedes-Benz od American ExpressKarta kredytowa Morgan Stanley od American ExpressKarta Lowe’s Business RewardsKarty obciążeniowe:
 • Karta Platinum (w tym wszystkie wersje pod wspólną marką, takie jak karty Platinum firmowane przez Ameriprise, Schwab, Morgan Stanley, Mercedes-Benz)
 • Biznes PlatinumPremier Rewards GoldZłote nagrody biznesoweZłota karta od Ameriprise FinancialGreen Card, Business Green Rewards CardKarta śliwkowaTa strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, jak przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

  Wprowadzenie…Bonusy za rejestrację karty kredytowej to największa i najlepsza okazja do zdobycia darmowych punktów i mil.

  Aby otrzymywać ciągłe aktualizacje i wskazówki dotyczące gromadzenia mil bez latania, zapisz się do naszego newslettera poniżej.

  Śledź i udostępniajPodcast i RSS
 • jabłko
 • GoogleSpotifyKanał RSSWybór Grega:Więcej zasobów…Ujawnienie reklamodawców: FrequentMiler to niezależna witryna internetowa obsługująca reklamy. Frequent Miler ma powiązania finansowe z wieloma wymienionymi tutaj kartami i otrzymuje rekompensatę w ramach programu partnerskiego wydawcy kart kredytowych. Ta rekompensata nie ma wpływu na to, jak i gdzie produkty pojawiają się na tej stronie. Firma Frequent Miler nie przejrzała wszystkich dostępnych na rynku ofert kart kredytowych. Partnerzy reklamodawcy to American Express, Barclays, Capital One, CardRatings, One Mile at a Time i CreditCards.com.

  Uwaga redakcyjna: Treści redakcyjne w tej witrynie nie są dostarczane przez wydawcę karty kredytowej. Wszelkie opinie, analizy, recenzje lub zalecenia wyrażone w tym miejscu należą wyłącznie do autora, a nie do wystawcy karty kredytowej i nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób zatwierdzone przez wydawcę karty kredytowej.

  Odnośnie komentarzy: Komentarze zamieszczane na dole stron i postów Frequent Miler nie są dostarczane ani zlecane przez reklamodawcę bankowego. Odpowiedzi nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób zatwierdzone przez reklamodawcę banku. Zapewnienie odpowiedzi na wszystkie posty i / lub pytania nie jest obowiązkiem reklamodawcy banku.

  Polityka prywatności: Kliknij tutaj, aby wyświetlić naszą Politykę prywatności

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy