Klasyczne listwy przypodłogowe ORAC

Klasyczne listwy przypodłogowe ORAC

Klasyczne listwy przypodłogowe ORAC

Klasyczne listwy przypodłogowe ORAC to produkt wyróżniający się atrakcyjnym wyglądem oraz bardzo dokładną starannością wykonania.

Przypodłogowe listwy ORAC wytwarzane są z bardzo wytrzymałych materiałów. Wykorzystane do produkcji materiały spełniają wszystkie najważniejsze standardy oraz normy.

Listwy odporne są na oddziaływanie wszelkich negatywnych zewnętrznych czynników. Co oznacza, że utrzymują swoją formę przez bardzo długi czas – cecha odporności na deformacje. Listwy posiadają zabezpieczenia przed mechanicznymi uszkodzeniami oraz wilgocią.

Pielęgnacja paneli ORAC jest bardzo prosta i szybka. Prosta, ponieważ panele nie wymagają specjalnej konserwacji. Szybka, dlatego że czyszczenie zajmuje kilka minut.

Listwy przypodłogowe stworzone w taki sposób, który sprawia, że listwy zakrywają każdą niedoskonałość czy nierówność danej powierzchni.

Poza klasyczną wersją paneli ORAC dostępne są także: listwy przypodłogowe elastyczne, białe listwy, gotowe do montażu oraz listwy na jeden kolor. Listwy elastyczne sprawdzą się przy montażu w różnego typu zakrzywieniach ścian lub łukach.
Listwy z przeznaczeniem do malowania będą łatwe do dopasowania w wybranym pomieszczeniu.

Listwy ORAC nie tylko sprostają wymaganiom u najbardziej wymagających klientów. Klienci posiadający mniejszy budżet również mogą w nie zainwestować. Listwy przypodłogowe ORAC mają okazyjne ceny, dzięki czemu można w tani i korzystny sposób dokonać odświeżenia pomieszczeń.

About