Jaki jest najlepszy sposób inwestowania w Bitcoin?

17.02.2021
Category: Należy Pamiętać

Światowa gospodarka jest rozdzierana na strzępy przez koronawirusa. Firmy, które kwitły w środku zimy, ogłaszają upadłość pod koniec lata. Liczba ofiar śmiertelnych jest przerażająca i przerażająca, a świat balansuje na krawędzi paniki. Ale to nic w porównaniu z finansową śmiercią, która przetacza się przez świat biznesu.

Co dziwne, pośród tego chaosu znajduje się jasna i świecąca latarnia morska. Bitcoin i jego odpowiedniki w kryptowalutach kwitną na gruzach niegdyś zamożnego narodu. Im większe bicie w gospodarce, tym lepszy Bitcoin odniesie sukces i osiągnie wyższy poziom wartości i osiągnięć.

Widziałeś napis na ścianie? Czy jesteś gotowy, aby zainwestować w tę kuszącą walutę cyfrową? Czy zastanawiasz się, „Jaki jest najlepszy sposób inwestowania w Bitcoin? Odpowiedź twierdząca na którekolwiek z tych pytań oznacza, że ​​jesteś gotowy do podjęcia skoku. Nie przejmuj się obawami, ponieważ woda jest ciepła, fale są delikatne, a impreza dopiero się zaczyna.

4 sposoby inwestowania w Bitcoin

Na tym etapie gry istnieje kilka ważnych sposobów inwestowania w Bitcoin. Jak możesz sobie wyobrazić, niektóre style inwestowania mają więcej sensu niż inne.

Aby pomóc zawęzić wybór, chciałbym podzielić się czterema potencjalnymi sposobami inwestowania w Bitcoin i inne kryptowaluty. Zawierają:

 • Coinbase Pro
 • Bitcoin ATMRobinhoodBitcoin IRAKażda z tych opcji ma swoje zalety. Ale jedna metoda inwestycyjna wyróżnia się wysoko nad pozostałymi. Miałem na myśli, że znacznie wyprzedza inne strategie inwestycyjne o mile. To gigant wśród tych stylów inwestowania.

  O czym ja mówię? Mówię o inwestowaniu w kryptowalutę IRA lub Bitcoin IRA za pośrednictwem renomowanego brokera. Zanim przejdę do szczegółów tej strategii inwestycyjnej, przyjrzyjmy się innym opcjom.

  1. Coinbase Pro – zmienny wybór Coinbase Pro jest obecnie najbardziej aktywną istniejącą giełdą kryptowalut. Został zbudowany dla day traderów i innych, którzy lubią uchwycić dzikie wahania na rynku Bitcoin. Przynajmniej nie jest to dla osób o słabym sercu.

   Czy jesteś osobą, która szuka szybkiej wygranej? Możliwe, że możesz kupić Bitcoiny na tej giełdzie, jeśli uważasz, że trend idzie na twoją korzyść. Czy czujesz mocno, że Bitcoin ma zamiar zrobić solidny ruch wyżej? W takim przypadku możesz chcieć kupić Bitcoin na krótki okres.

   Zgadnij co? Aby zarabiać w ten sposób, będziesz potrzebować doskonałego wyczucia czasu. Jeśli popełnisz błąd, będziesz musiał wstrzymać się, aż handel się odwróci. Albo będziesz musiał ponieść stratę. Możliwe, że możesz stracić aż 500 $ lub 1000 $ na bitcoinie w ciągu jednego dnia.

   Czy jesteś gotowy, aby stawić czoła dzikim wahaniom tego niestabilnego rynku? Wskocz i otwórz konto Coinbase Pro, jeśli Twoją strategią inwestycyjną jest handel dzienny.

   1. Bitcoin ATM – niewygodna opcja Kupowanie kryptowaluty za pośrednictwem bankomatu Bitcoin to ważna strategia. Ale nie jest to najbardziej przystępny sposób na uzyskanie dostępu do kryptowalut.

    W tym momencie istnieje tylko 3000 bankomatów Bitcoin. Przy tak małej liczbie dostępnych bankomatów może być trudno znaleźć taki w swojej społeczności.

    Osobiście jest to mój najmniej ulubiony sposób kupowania Bitcoinów, ponieważ jest to najmniej wygodna opcja. Zamiast kupować Bitcoin wygodnie w domu, musisz wsiąść do samochodu i pojechać do bankomatu.

    Czy jesteś przygotowany na dokonywanie transakcji o dużej wartości w bankomacie? Wydaje się inwazyjne, niepotrzebne i całkowicie pozbawione prywatności.

    Zrób sobie przysługę i dokonaj zakupów Bitcoin online w domu. Jest to zdecydowanie bezpieczniejsze, znacznie wygodniejsze i łatwiejsze do wykonania.

    1. Robinhood – preferencje hazardzisty Miliony ludzi obecnie handlują akcjami w Robinhood. Czy wiesz, że oferują one również możliwość handlu Bitcoinami? Ułatwiają kupowanie Bitcoinów za pośrednictwem interfejsu bez większych kłopotów. Jeśli więc szukasz prostego i niedrogiego sposobu na zakup Bitcoinów, może to być Twoja filiżanka herbaty.

     Osobiście nie dotykałbym tej metody kupowania Bitcoinów z kijem o długości 50 stóp. Czemu? Wszyscy nowicjusze i nowicjusze korzystają z aplikacji Robinhood. Zaufaj mi, wiem z własnego doświadczenia, bo kiedyś też byłem nowicjuszem w Robinhood.

     Chcesz wiedzieć, dlaczego opuściłem aplikację? Rozrosły się szybciej, niż są w stanie obsłużyć cały ruch internetowy. Codziennie logowałem się do aplikacji i dowiadywałem się, że większość funkcji została wyłączona z powodu dużego ruchu.

     Czy to ma sens biznesowy? Nie możesz ufać swojemu gniazdu w firmie, która nie ma wystarczającej liczby serwerów, aby ich strona internetowa działała płynnie! To śmieszne i Robinhood powinno się wstydzić.

     Co się stanie, jeśli Bitcoin nagle zacznie gorączkowo wyprzedawać się podczas jednej z Twoich dziennych transakcji? Jeśli aplikacja zawiesza się, utkniesz trzymając torbę, dopóki aplikacja nie zacznie działać. W tym momencie możesz stracić tysiące dolarów z powodu wadliwej technologii.

     Zapomnij o kupowaniu Bitcoinów na Robinhood. To zakład frajerów i myślę, że jesteś o wiele mądrzejszy.

     1. Bitcoin IRA – Wybór zwycięzcy Szczerze mówiąc, nie inwestowałbym w Bitcoin w żaden inny sposób. Jest to nie tylko najbezpieczniejszy sposób inwestowania długoterminowego, ale otwarcie kryptowaluty IRA zapewnia poważne korzyści podatkowe.

      Korzyści z Bitcoin IRA są następujące:

      • Rozbuduj swoje konto odroczone lub wolne od podatku, w zależności od preferencji.
      • Akcja cenowa bitcoinów rośnie w tej chwili. W ciągu kilku miesięcy zmalał z 9000 do 11500.Dolar amerykański to tonący statek. Bitcoin zyskuje na korzyściach jako kolejne skuteczne zabezpieczenie przed inflacją, takie jak złoto i metale szlachetne.Inwestorzy, w tym Richard Branson, Snoop Dogg, Paris Hilton, bliźniacy Winklevoss i inni, wskoczyli na modę Bitcoin.Same korzyści podatkowe sprawiają, że inwestowanie w kryptowaluty IRA jest idealnym wyborem. Twoje inwestycje zarobią więcej pieniędzy poprzez łączenie. Czemu? Już wcześniej zapłaciłeś podatki lub nie będziesz płacić podatków, dopóki nie zaczniesz wycofywać się w wieku emerytalnym. To pozostawia więcej pieniędzy na koncie, aby zwiększyć swoje skarby do nowych wysokości.

       Podsumowanie

       Jak powiedziałem wcześniej, istnieje wiele sposobów inwestowania w Bitcoin. Ale jedynym sposobem, w jaki naprawdę warto poświęcić trochę czasu, jest inwestowanie długoterminowe. A najlepszą długoterminową strategią jest inwestowanie w Bitcoin IRA.

       Inne metody działają, ale na pewno mają swoje wady. Inwestowanie w kryptowaluty IRA prowadzi do czystego potencjału zysku przez wiele nadchodzących lat. Skorzystaj z tej okazji, kiedy żelazko jest jeszcze gorące. I pamiętaj, aby wybrać renomowaną firmę, aby czuć się bezpiecznie jako inwestor emerytalny.

       Ten post został sponsorowany przez EasyLinkStudio z treścią napisaną i dostarczoną przez EasyLinkStudio . Należy pamiętać, że nic zawarte w tym artykule lub na naszej stronie internetowej nie powinno być interpretowane jako porada inwestycyjna. Jakiekolwiek odniesienie do przeszłych lub potencjalnych wyników inwestycji nie jest i nie powinno być interpretowane jako rekomendacja lub gwarancja określonego wyniku lub zysku.

       PlanetCompliance publikuje tylko sponsorowane treści od firm, których produkty i usługi naszym zdaniem uznają za wartościowe lub interesujące. Aby uzyskać dodatkowe informacje o naszych partnerstwach i tworzeniu treści, zapoznaj się z Polityką ujawniania informacji o zgodności z PlanetCompliance, którą można znaleźć tutaj.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy