Jak zgarnąć pieniądze, aby szybko rozpocząć przebudowę kuchni

17.02.2021

Ta strona jest częścią niedrogiej serii przebudowy kuchni, stworzonej, aby pomóc właścicielom domów zaprojektować elegancką kuchnię, która pasuje do ich budżetu. Możesz uzyskać dostęp do całej serii tutaj.

Kochasz swój dom od pierwszego dnia, kiedy dostałeś klucze. A jednak przez lata szukałeś pomysłów i próbowałeś znaleźć sposoby, by jeszcze bardziej pokochać swój dom. Przebudowa kuchni to prawdopodobnie najlepszy pomysł, jaki miałeś. Tylko jeden problem: remont kuchni może być kosztownym przedsięwzięciem.

Na szczęście istnieje pół tuzina łatwych opcji, które pomogą spełnić Twoje marzenia o przebudowie kuchni. Chociaż mogą być bardzo pomocne, znalezienie pożyczki, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, wymaga odrobiny pracy.

Oto lista, na którą można kliknąć, ułatwiająca nawigację po opcjach na tej stronie. Możesz użyć przycisku Wstecz w przeglądarce, aby wrócić tutaj w dowolnym momencie.

Korzyści z pożyczki na ulepszenie domu

Z pozoru korzyści są oczywiste. Ale poszukaj trochę głębiej i zacznie się pojawiać kilka interesujących korzyści.

Z długoterminowego punktu widzenia zabezpieczenie domu i mądre inwestowanie w niego zwiększy wartość nieruchomości. Gdyby tak nie było, wątpiący, by ludzie zawracali sobie głowę opróżnianiem swojej starej kuchni tuż przed wprowadzeniem domu na rynek. Szkoda, że ​​nie rozpoczęli tego projektu wcześniej, co prowadzi nas do drugiego punktu.

Uzyskanie pożyczki na wyremontowanie kuchni dosłownie cię uszczęśliwi i poczujesz to szczęście za każdym razem, gdy wejdziesz do kuchni przez lata. Po co czekać, aż będziesz gotowy do sprzedaży i nigdy nie cieszyć się tą nową kuchnią?

Rodzaje kredytów

Nie ma dwóch takich samych pożyczek na remont domu. Jeśli zdecydowałeś się na taki projekt, istnieją dwa podstawowe sposoby finansowania projektu: niezabezpieczone i zabezpieczone.

Niezabezpieczone pożyczki na ulepszenie domu

Ten rodzaj finansowania nie wykorzystuje Twojego domu jako zabezpieczenia, co oznacza, że ​​naraża pożyczkodawcę na większe ryzyko. W rezultacie pożyczki objęte tym parasolem są zazwyczaj mniejsze, mają wyższe stopy procentowe i muszą zostać spłacone w ciągu 10 lub mniej lat.

Niskoprocentowe karty kredytowe

Jeśli masz dobry kredyt, prawdopodobnie przez cały czas otrzymujesz pocztą oferty kart kredytowych o niskim oprocentowaniu. Mogą mieć formę nowej karty lub czeków, które możesz wypisać z kartami, które już masz. Nierzadko kwalifikuje się do otrzymania niezabezpieczonego kredytu o wartości 10 000 USD przez 18 miesięcy przy oprocentowaniu 3,99%. To idealna ilość na odświeżenie małej kuchni, takiej jak nowe blaty, podłogi i oświetlenie.

Naprawdę nie możesz tego przebić, o ile spłacisz to zgodnie z warunkami. Ostrzegam tylko, że jeśli przekroczysz uzgodniony okres spłaty, możesz zostać obciążony dużymi odsetkami, a ta opcja nie będzie pociągała za sobą odpowiedzialności fiskalnej.

Dobra – łatwa do zdobycia i niskooprocentowana pożyczka.

Złe – Nie masz dużo czasu na spłatę, a jeśli przekroczysz datę wygaśnięcia oferty, możesz wiele zawdzięczać. Dodatkowo odsetki nie podlegają odliczeniu od podatku.

Pożyczki osobiste

Jeśli planujesz wydać więcej niż 10 000 USD i do 30 000 USD na przebudowę, rozważ uzyskanie niezabezpieczonej pożyczki osobistej. Generalnie będziesz w stanie uzyskać więcej pieniędzy niż pożyczając z karty kredytowej i są one dość łatwe do zdobycia.

Ponieważ są one niezabezpieczone, roczna stopa oprocentowania „RRSO będzie prawdopodobnie ponad dwukrotnie większa niż w przypadku karty kredytowej, ale okres spłaty będzie znacznie dłuższy, co znacznie ułatwi obsługę płatności z miesiąca na miesiąc.

Rozejrzyj się po kilku bankach i koniecznie sprawdź swoją spółdzielczą kasę kredytową oraz większe banki internetowe. Oprocentowanie i warunki pożyczek osobistych będą bardzo różne w różnych bankach, więc nie wahaj się przed złożeniem pół tuzina lub więcej wniosków w ciągu jednego dnia.

Dobra – proces aplikacji jest łatwy. Możesz zdobyć wystarczającą ilość pieniędzy na sfinansowanie znacznej przebudowy kuchni bez konieczności gromadzenia gotówki na opłaty manipulacyjne lub koszty zamknięcia.

Złe – wyższe oprocentowanie niż w przypadku pożyczki zabezpieczonej i brak korzyści podatkowej.

Pożyczki zabezpieczone na ulepszenie domu

Czy masz kapitał i planujesz wydać więcej niż 30 000 USD? To może być najlepszy wybór.

Opcje obejmują linię kredytową pod zastaw domu (inaczej HELOC), refinansowanie typu cash out lub pożyczkę pod zastaw domu (inaczej drugą hipotekę). Ten typ wykorzystuje Twój dom jako zabezpieczenie. Korzyścią jest to, że zwykle pożyczają kwalifikującym się wnioskodawcom wyższą kwotę przy niższej stałej stopie procentowej, z dłuższymi terminami spłaty i odsetkami możliwymi do odliczenia od podatku.

Jeśli w trakcie składania wniosku zapytają, na co chcesz pieniądze, nie wahaj się powiedzieć im, że używasz ich do przebudowy kuchni. Fakt, że ulepszasz dom, którego używasz jako zabezpieczenia, ma wpływ na to, czy się zakwalifikujesz, a także jaka będzie Twoja stawka i warunki.

Jest jednak kilka problemów z tymi pojazdami. Będziesz musiał przeskoczyć przez więcej kółek podczas przechodzenia przez proces aplikacji. Prawdopodobnie poniesiesz również pewne koszty zamknięcia, zanim otrzymasz gotówkę, i musisz mieć wystarczający kapitał własny w domu, aby się zakwalifikować.

Jeśli Twój dom jest wart 100 000 USD i jesteś winien bankowi 50 000 USD jako kredyt hipoteczny, prawdopodobnie będziesz w stanie pożyczyć około 35 000 USD. Banki generalnie nie pozwalają na maksymalne zwiększenie wskaźnika kredytu do kapitału własnego.

Nie zapominaj, że jeśli zaciągniesz zabezpieczoną pożyczkę pod zastaw domu, aby przebudować kuchnię, Twój dom jest równie ryzykowny. Jeśli nie zapłacisz, bank ma prawo wykluczyć Cię, aby odzyskać pieniądze.

Wypłata refinansowania

Korzystając z poprzedniego przykładu, przy spłacie refinansowania zaciągnąłbyś pożyczkę na 85 000 dolarów, wykorzystał ją do spłaty starego kredytu hipotecznego w wysokości 50 000 dolarów, a pozostałe 35 000 dolarów do zainwestowania w kuchnię. Zaletą tej opcji finansowania jest to, że można ją spłacić przez 30 lat lub dłużej. Miesięczne spłaty kredytu hipotecznego są niskie w porównaniu z innymi opcjami, ale spłacasz je znacznie dłużej.

Rozważ to bardzo mocno, jeśli możesz uzyskać znacznie niższe oprocentowanie niż obecnie płacisz. Twoja płatność może nie zmienić się tak bardzo, jak myślisz, jeśli kwalifikujesz się do niższego oprocentowania niż płacisz z obecnego kredytu hipotecznego.

Pożyczki pod zastaw domu

Często określany również jako drugi kredyt hipoteczny. Zazwyczaj są to pożyczki średnio- i długoterminowe ze stałym oprocentowaniem i miesięcznym planem spłaty z harmonogramem spłat.

Jeśli masz 50 000 USD kapitału własnego, otrzymasz ryczałtową kwotę około 35 000 USD za swój projekt, jeśli wartość Twojego domu wynosi 100 000 USD. Twój pierwotny kredyt hipoteczny pozostanie nienaruszony, a teraz będziesz dokonywać dwóch płatności miesięcznie, jednej za pierwotną hipotekę, a drugą za pożyczkę pod zastaw domu na przebudowę kuchni.

Linia kredytowa pod zastaw domu „ Heloc ”

Otwarcie linii kredytowej to elastyczny sposób na zebranie pieniędzy na modernizację kuchni. Ale płacisz za to z regulowaną stopą procentową, która może być wyższa niż to, co zapłaciłbyś za stałą pożyczkę pod zastaw domu. Jest to bardziej ryzykowna opcja, ponieważ stawki mogą wzrosnąć, ale z drugiej strony nie ma kosztów zamknięcia związanych z HELOC.

Różne banki mają różne produkty, ale generalnie można się spotkać z tym, że można od nich pożyczyć pieniądze na 5 do 10 lat. Podczas tego tzw. Okresu „losowania płacisz odsetki od pożyczonych środków. Po zakończeniu okresu losowania masz określoną liczbę lat na spłatę. Zwykle jest to 10 do 15 lat w zależności od umowy zawartej z góry.

Pożycz pod zastaw 401K

Większość ludzi nie jest świadoma tej alternatywy dla kredytu hipotecznego, ale jest to bardzo atrakcyjna opcja finansowania, która może przynieść Ci pieniądze z dnia na dzień. Używając 401k jako zabezpieczenia, zazwyczaj możesz pożyczyć do 50 000 $ lub do połowy swojego salda. To więcej niż wystarczające w przypadku większości skromnych przebudów kuchni.

Ponieważ nie kwalifikowaliśmy się do drugiego kredytu hipotecznego lub linii kredytowej (niewystarczający kapitał własny), tak moja żona i ja sfinansowaliśmy remont naszej kuchni. Pożyczkę zaciągnęliśmy w formie ryczałtu, a płatność jest pobierana z mojego czeku co tydzień po opodatkowaniu. Już nawet za tym nie tęsknię i teraz absolutnie kochamy naszą kuchnię. Oprocentowanie wynosi 4%, ale pieniądze te nie trafiają do banku. Te 4% w rzeczywistości wraca do naszych 401 tys., Więc w zasadzie płacimy odsetki.

Istnieją pewne zastrzeżenia co do zaciągnięcia pożyczki pod zastaw 401 tys. Na przebudowę kuchni. Najbardziej znanym z nich jest to, że jeśli stracisz lub odejdziesz z pracy, prawdopodobnie będziesz musiał bardzo szybko spłacić saldo. Więc jeśli bezpieczeństwo pracy jest w ogóle problemem, nie rozważaj tej opcji finansowania nawet przez sekundę.

Innym problemem jest to, że po przejściu na emeryturę będziesz mieć trochę mniej w 401k. Oto przydatny kalkulator, który pomoże Ci oszacować, o ile mniej.

Więc który z nich jest najlepszy?

Ponieważ bezpieczna pożyczka ma takie zalety, jak stałe oprocentowanie i możliwość odpisu podatkowego, uzyskanie pożyczki na sfinansowanie projektu może wyglądać jak zwykły wsad. Zakładając, że masz przyzwoity kredyt, ustalenie, co działa najlepiej dla ciebie, nie jest jednak sprawą otwartą i zamkniętą, jak mogłoby się wydawać.

Na przykład, jeśli planujesz projekt na małą skalę, który jest stosunkowo niedrogi, możesz zdecydować, że niezabezpieczony jest najlepszym rozwiązaniem. Powodem jest to, że struktura nie różni się zbytnio od uzyskania karty kredytowej. Pożyczkodawcy korzystający z tych pożyczek zazwyczaj używają tych samych metod kontroli, które są używane do uzyskania karty kredytowej.

Poza tym termin „drugi kredyt hipoteczny jest wprawdzie zwrotem przerażającym – lub przynajmniej onieśmielającym. Niezabezpieczona pożyczka nie naraża Twojego domu na potencjalne przejęcie, czego możesz nie chcieć zająć, jeśli zakres projektu kuchennego jest wystarczająco mały, aby spłacić go w ciągu zaledwie kilku lat.

Jeśli Twoja kuchnia wymaga całkowitego remontu, pożyczka zabezpieczona może przyspieszyć. Ponieważ oferują niższe stopy procentowe, spowoduje to niższe miesięczne płatności i bardziej hojny plan spłaty.

Przeznaczenie części budżetu na duże szklane lampiony, takie jak te, będzie stanowić niezłe oświadczenie. Pottery Barn produkuje tę szczególną oprawę wiszącą.

Bezpieczna pożyczka na ulepszenie domu zwykle zapewnia dodatkową elastyczność. Ponieważ możesz zdobyć więcej pieniędzy, możesz mieć swobodę przebudowy całej kuchni na raz, zamiast fragmentarycznie. Aktualizacje tutaj mogą być trochę przesadzone, co jest w porządku – pod warunkiem, że dokonujesz płatności na czas.

Pamiętaj, że jeśli pożyczysz pieniądze na dziesięć lat, wartość twojego domu będzie rosła przez cały czas, gdy go spłacasz. Więc jeśli twój dom był wart 100 000 $ na rozpoczęcie, a pożyczyłeś 20 000 $ na 10 lat na przebudowę kuchni, do czasu spłaty pożyczki dom wart jest 140 000 $ ze względu na ulepszenia i uznanie.

To wielka wygrana, o ile zostaniesz w domu, a nawet jeśli sprzedasz i wyprowadzisz się, zanim pożyczka zostanie w pełni spłacona, nadal będziesz bardziej niż prawdopodobne, że odzyskasz to, co wydałeś na przebudowę kuchni.

Szukasz sposobów na obniżenie kosztów przebudowy? Jeśli masz budżet, blaty laminowane są teraz głupie, w porównaniu z alternatywami, takimi jak kamień naturalny, ale cena granitu też jest zawsze niska.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy