Co to jest pakietowa pożyczka mieszkaniowa?

17.02.2021
Category: Ważne Jest

Zaciągnięcie kredytu mieszkaniowego może być dość wyraźną umową, skupioną wyłącznie na zabezpieczeniu finansowania, aby pomóc Ci w zakupie nieruchomości. Ale jeśli chcesz załatwić kilka innych potrzeb finansowych z tą samą instytucją, możesz rozważyć pakietową pożyczkę mieszkaniową.

Wielu pożyczkodawców przedstawia klientom pakiety jako sposób na zaoszczędzenie pieniędzy przez cały okres ich kredytu hipotecznego, obok innych produktów finansowych. Na stole znajduje się zniżka na oprocentowanie, a także więcej funkcji oszczędzających koszty niż pożyczka mieszkaniowa bez dodatków, w zamian za podpisanie umowy pakietowej obejmującej inne produkty instytucji, takie jak karty kredytowe, ubezpieczenie lub konta oszczędnościowe.

Brzmi nieźle, ale bardzo ważne jest, aby wziąć pod uwagę wszystkie koszty kredytu, dodatkowe funkcje i zdyskontowane oprocentowanie, a następnie porównać je z innymi typami kredytów mieszkaniowych. Następnie porównaj to z całkowitym kosztem posiadania dodatkowych produktów finansowych oddzielnie lub z innymi instytucjami. Może być wygodnie mieć wszystko w jednym pakiecie, ale nie jest to automatycznie najtańsza opcja, nawet przy obniżonej stopie procentowej.

Po przeprowadzeniu matematycznej analizy due diligence możesz zapoznać się z poniższymi opcjami pakietu kredytów hipotecznych.

Porównaj kredyty mieszkaniowe – ostatnia aktualizacja strony 26 września 2020 r

Wyszukaj promowane pożyczki mieszkaniowe poniżej lub przeszukaj pełną bazę danych Mozo. Ujawnienie reklamodawcy.

 • Zamówienie Mozo
 • Najniższe oprocentowanieAlfabetyczny2,49% zmiennej rocznie

  Uproszczenie kredytu hipotecznegoOprocentowanie LVR

  2,49% zmiennej rocznie

  Uproszczenie kredytu hipotecznegoNie korzystaj z bieżących miesięcznych ani rocznych opłat za prowadzenie konta. Nieograniczone dodatkowe spłaty. Dostępna funkcja przerysowania. Jeśli zdecydujesz się na zaokrąglenie swojego Orange Everyday, każdy zakup kartą pomoże bezpośrednio zmniejszyć saldo niespłaconego kredytu mieszkaniowego.

  2,49% zmiennej rocznie

  Przeczytaj naszą recenzję Mozo, aby dowiedzieć się więcej o uproszczeniu kredytu hipotecznego

  Hot Deal 2000 $ Premia gotówkowa refinansowania (obowiązują Warunki)

  2,29% rocznie

  stałe 2 lata

  Oferta Specjalna Pożyczka StałaWłaściciel Najemca, zleceniodawca i odsetki

  2,29% rocznie

  stałe 2 lata

  Oferta Specjalna Pożyczka StałaBrak miesięcznych opłat za prowadzenie konta i brak opłaty za ustanowienie pożyczki. Zdobądź 2000 $ premii gotówkowej, refinansując kwalifikującą się pożyczkę domową Suncorp Bank w wysokości 250 000 $ +. Obowiązują Warunki i kryteria kwalifikacyjne.

  2,29% rocznie

  stałe 2 lata

  tak – bezpłatnie do 500 $ miesięcznie

  Co tydzień, co dwa tygodnie, co miesiąc

  Refinansowanie od innego pożyczkodawcy w celu otrzymania premii w wysokości 2000 USD w przypadku pożyczek o wartości co najmniej 250 000 USD lub premii w wysokości 3000 USD w przypadku pożyczek powyżej 750 000 USD. Dostępne dla pożyczek z LVR

  Przeczytaj naszą recenzję Mozo, aby dowiedzieć się więcej o specjalnej ofercie stałej pożyczki na dom

  2,09% rocznie

  stałe 2 lata

  Kredyt mieszkaniowy o stałej stopie procentowejWłaściciel Najemca, kapitał i odsetki, stopa procentowa LVR

  2,09% rocznie

  stałe 2 lata

  Kredyt mieszkaniowy o stałej stopie procentowejPosiadaj zabezpieczenie o stałym oprocentowaniu na 2 lata z opcją podziału na jedną ze zmiennych kredytów mieszkaniowych HSBC. Brak bieżących miesięcznych opłat za usługi lub opłat rocznych. Mozo Experts Choice Fixed Home Loan 2020 ^

  2,09% rocznie

  stałe 2 lata

  tak – bezpłatnie do 10 000 $ rocznie

  Co tydzień, co dwa tygodnie, co miesiąc

  Przeczytaj naszą recenzję Mozo, aby dowiedzieć się więcej o pożyczce mieszkaniowej o stałej stopie procentowej

  2,48% zmiennej rocznie

  Pożyczka na inteligentny dom 80Właściciel Najemca, zleceniodawca i odsetki

  2,48% zmiennej rocznie

  Pożyczka na inteligentny dom 80Pożyczka mieszkaniowa o niskim oprocentowaniu, która może zaoszczędzić tysiące, bez bieżących opłat oraz nieograniczonych dodatkowych spłat i bezpłatnych ponownych wypłat. Mozo Experts Choice Low Cost Home Loan 2020. ^ Będziesz musiał pożyczyć 1 milion USD lub mniej i mieć co najmniej 20% wymagany depozyt.

  2,48% zmiennej rocznie

  Co tydzień, co dwa tygodnie, co miesiąc

  Przeczytaj naszą recenzję Mozo, aby dowiedzieć się więcej o pożyczce Smart Home 80

  Chcesz więcej opcji kredytu mieszkaniowego?

  Porównaj według rodzaju kredytu mieszkaniowego

 • Zmienna stopa
 • Stała stawkaRefinansowanieOffsetowyPierwsze pożyczki mieszkanioweNiski depozytPożyczki inwestycyjnePrzeglądaj wszystkie 546 pożyczek mieszkaniowych w porównywalnej bazie danych Mozo

  Porozmawiaj z ekspertem Mozo w zakresie kredytów mieszkaniowychKupujesz swój pierwszy dom, refinansujesz istniejący dom lub myślisz o inwestycji? Porozmawiaj już dziś ze Stevem, naszym ekspertem w dziedzinie kredytów mieszkaniowych!

  Co może zaoferować pakiet pożyczki mieszkaniowej?

  Pakiety pożyczek mieszkaniowych mogą być stałe lub zmienne, a rabaty w oprocentowaniu są często reklamowane jako część umowy. Podobnie jak w przypadku podstawowych opcji kredytu mieszkaniowego, opcja zmienna będzie ogólnie oferować bardziej elastyczne funkcje. Najczęściej obejmuje to takie rzeczy, jak bezpłatne dodatkowe spłaty i ponowne wypłaty oraz dostęp do konta przeciwstawnego.

  Każdy pakiet jest inny, ale istnieją pewne wspólne cechy i produkty w pakiecie, które często pojawiają się, czasami po obniżonych cenach lub po odrzuceniu opłat. Mogą to być:

  • Konta kompensacyjne
  • Możliwość wcześniejszej spłaty i przerysowaniaRachunki bankowe i rachunki oszczędnościoweKarty kredytoweUbezpieczenia (oferty ubezpieczenia domu, samochodu i na życie)Inne usługi, takie jak planowanie finansowe i obrót akcjami

   Czy za pakiet kredytów mieszkaniowych pobierane są opłaty?

   Tak. Prawdopodobieństwo, że opłata roczna za stałą lub zmienną pakietową pożyczkę mieszkaniową będzie nieco większa niż w przypadku ofert podstawowych, będzie nieco większa, a jest ona zwykle wyższa.

   Niektóre instytucje będą oferować zniżki lub zwolnienia z opłat na inne powiązane produkty finansowe w Twoim pakiecie i racjonalizują tę jedną stałą opłatę jako pokrywającą nadrzędne koszty usług. Kiedy zastanawiasz się, czy pakiet pożyczki mieszkaniowej będzie pasował do Twoich okoliczności, upewnij się, że opłata roczna i wszelkie koszty początkowe nie przeważają nad oszczędnościami, jakie możesz osiągnąć na obniżonej stopie procentowej i produktach.

   Podobnie jak w przypadku innych pożyczek mieszkaniowych, możesz również ponieść opłatę za spłatę kredytu, gdy spłacasz kredyt mieszkaniowy lub decydujesz się na refinansowanie u innego pożyczkodawcy.

   W jaki sposób pożyczka pakietowa pozwala zaoszczędzić pieniądze?

   Istnieje kilka sposobów, w których zaciągnięcie pożyczki hipotecznej w pakiecie może potencjalnie zaoszczędzić pieniądze. Obejmują one:

   Obniżone stopy procentowe

   Pakiety są często reklamowane z dyskontową stopą procentową obejmującą opcje zmienne i stałe. Jeśli ta stopa jest konkurencyjna na rynku, możesz zobaczyć oszczędności przez cały okres pożyczki.

   Średnie stopy procentowe * Pakowane Niezapakowane
   Zmienna 3,22% rocznie. 3,40% rocznie
   3-letnie stałe 2,47% rocznie 2,64% rocznie   Pakowanie produktów: rabaty i zwolnienia z opłat


   Jeśli już poszukiwałeś karty kredytowej, polisy ubezpieczeniowej lub nowego rachunku oszczędnościowo-transakcyjnego, utworzenie ich za pośrednictwem spakowanej pożyczki mieszkaniowej może być opłacalne. Jak zawsze, będziesz musiał zbadać rynek, aby zobaczyć, jak te oferty się porównują i upewnić się, że oferowane rabaty lub zwolnienia z opłat rocznych przeważają nad szerszymi opłatami związanymi z kredytem hipotecznym w pakiecie.

   Plusy i minusy kredytu mieszkaniowego w pakiecie

   • Zdyskontowane stopy procentowe
   • Potencjalne rabaty na inne produkty i usługiDostęp do funkcji oszczędzających koszty, takich jak konto przeciwstawneWygoda posiadania wszystkich usług finansowych w jednej instytucji

    • Powszechne są wysokie opłaty roczne
    • Stawka z rabatem nie może przeważyć innych kosztówUsługi wiązane mogą nie być najbardziej konkurencyjne na rynku (lub możesz ich nie potrzebować / nie korzystać)

     Aby ocenić pełen zakres ofert kredytów mieszkaniowych na rynku, przejdź na stronę porównawczą kredytów mieszkaniowych Mozo.

     * Na podstawie ofert kredytów mieszkaniowych w bazie danych Mozo dla właścicieli najemców spłacających kapitał i odsetki od pożyczek w wysokości 400 000 USD przy 80% LVR. Prawidłowe w chwili pisania tego tekstu (20 sierpnia 2020 r.).

     * OSTRZEŻENIE: Ta stawka porównania dotyczy tylko podanego przykładu lub przykładów. Różne kwoty i warunki spowodują różne stawki porównawcze. Koszty, takie jak opłaty za ponowne wypłatę kredytu lub opłaty za wcześniejszą spłatę, oraz oszczędności, takie jak zwolnienie z opłat, nie są uwzględnione w stawce porównawczej, ale mogą wpływać na koszt pożyczki. Wyświetlana stopa porównawcza dotyczy pożyczki zabezpieczonej z miesięcznymi spłatami kapitału i odsetek w wysokości 150 000 USD w okresie 25 lat.

     ** Dane dotyczące początkowych miesięcznych spłat są jedynie szacunkowe i oparte na ogłoszonej stopie, kwocie pożyczki i wprowadzonym okresie. Stawki, opłaty i prowizje, a zatem całkowity koszt pożyczki, mogą się różnić w zależności od kwoty pożyczki, okresu pożyczki i historii kredytowej. Rzeczywiste spłaty będą zależeć od indywidualnych okoliczności i zmian stóp procentowych.

     Mozo może pobierać opłaty reklamowe od instytucji finansowych, emitentów produktów finansowych lub kredytowych oraz zewnętrznych dostawców porad, którzy są pokazani na tej stronie. Opłaty te są oparte na koszcie za kliknięcie, koszcie pozyskania lub stałej opłacie.

     Olivia GeeJako jedna z autorek pieniądza Mozo, Olivia Gee dzieli się swoimi badaniami i spostrzeżeniami dotyczącymi bankowości, ubezpieczeń i majątku, aby pomóc czytelnikom zaoszczędzić. Uwielbia wciągać się w opowieść, ujawniać wszystkie fakty, analizować statystyki i czerpać z osobistych doświadczeń – to właśnie ją napędza jako dziennikarz. Ma podwójny dyplom na Uniwersytecie Wollongong, z tytułem licencjata z dziennikarstwa oraz mediów i komunikacji.

     Zrzeczenie się

     Kim jesteśmy i jak otrzymujemy wynagrodzenie

     Naszym celem w Mozo jest pomoc w podejmowaniu mądrych decyzji finansowych, a nasze wielokrotnie nagradzane narzędzia porównawcze i usługi są udostępniane bezpłatnie. Jako firma handlowa zarabiamy pieniądze na reklamach, a ta strona zawiera promowane produkty, za które dostawca płaci nam opłatę, jeśli odwiedzasz ich witrynę z naszej lub kupujesz z nimi produkt. Za korzystanie z naszych usług nie płacisz żadnych dodatkowych opłat.

     Jesteśmy dumni z dostarczanych przez nas narzędzi i informacji, aw przeciwieństwie do niektórych innych witryn porównawczych oferujemy również opcję wyszukiwania wszystkich produktów w naszej bazie danych, niezależnie od tego, czy utrzymujemy stosunki handlowe z dostawcami tych produktów, czy też nie.

     Etykiety „Sponsorowane, „Gorąca oferta i „Produkt polecany oznaczają produkty, w przypadku których dostawca zapłacił za bardziej widoczną reklamę.

     „Kolejność sortowania Mozo odnosi się do początkowej kolejności sortowania i nie ma w żaden sposób sugerować, że określone produkty są lepsze od innych. Możesz łatwo zmienić kolejność sortowania produktów wyświetlanych na stronie.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy