Bank of America podaje wyniki finansowe za drugi kwartał 2020 r

17.02.2021
Category: Mogą Również

Bank of America opublikował dziś wyniki finansowe za drugi kwartał 2020 roku. Dostęp do informacji prasowych, dodatkowych dokumentów i prezentacji dla inwestorów można uzyskać w następujący sposób:

Witryna relacji inwestorskich Bank of America podadresem http://investor.bankofamerica.com

Informacje o telekonferencji z inwestorami:

dyrektor generalny Brian Moynihan i dyrektor finansowy Paul Donofrio omówią wyniki finansowe podczas dzisiejszej telekonferencji o godzinie 8:30 czasu wschodniego. W przypadku połączenia konferencyjnego w trybie tylko do odsłuchu wybierz numer 1.877.200.4456 (USA) lub 1.785.424.1732 (numer międzynarodowy), a identyfikator konferencji to 79795.

Zadzwoń na 10 minut przed rozpoczęciem rozmowy. Inwestorzy mogą również posłuchać transmisji internetowej z telekonferencji na żywo i obejrzeć slajdy prezentacji, odwiedzając sekcję „Wydarzenia i prezentacje na stronie Relacji Inwestorskich spółki.

Informacje o powtórkach telekonferencji z inwestorami:

Inwestorzy mogą uzyskać dostęp do powtórek telekonferencji, odwiedzając stronę internetową Relacji inwestorskich lub dzwoniąc pod numer 1.800.934.4850 (USA) lub 1.402.220.1178 (międzynarodowy) od południa 16 lipca do 23:59 ET w dniu 25 lipca.

Bank Ameryki

Bank of America jest jedną z wiodących na świecie instytucji finansowych, obsługującą klientów indywidualnych, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże korporacje, oferując pełną gamę produktów i usług bankowych, inwestycyjnych, zarządzania aktywami oraz innych produktów i usług związanych z zarządzaniem finansami i ryzykiem. Firma zapewnia niezrównaną wygodę w Stanach Zjednoczonych, obsługując około 66 milionów klientów indywidualnych i małych firm z około 4300 detalicznych centrów finansowych, w tym około 3000 centrów pożyczkowych, 2600 centrów finansowych z doradcą Consumer Investment Financial Solutions i około 2200 centrów biznesowych; około 16 900 bankomatów; oraz wielokrotnie nagradzana bankowość cyfrowa z około 39 milionami aktywnych użytkowników, w tym około 30 milionami użytkowników mobilnych. Bank of America jest światowym liderem w zarządzaniu majątkiem,bankowość korporacyjna i inwestycyjna oraz handel w szerokim zakresie klas aktywów, obsługujący korporacje, rządy, instytucje i osoby fizyczne na całym świecie. Bank of America oferuje wiodące w branży wsparcie dla około 3 milionów małych gospodarstw domowych poprzez pakiet innowacyjnych, łatwych w użyciu produktów i usług online. Firma obsługuje klientów poprzez działalność w Stanach Zjednoczonych, ich terytoriach i około 35 krajach. Akcje Bank of America Corporation (NYSE: BAC) są notowane na nowojorskiej giełdzie papierów wartościowych.łatwe w użyciu produkty i usługi online. Firma obsługuje klientów poprzez działalność w Stanach Zjednoczonych, ich terytoriach i około 35 krajach. Akcje Bank of America Corporation (NYSE: BAC) są notowane na nowojorskiej giełdzie papierów wartościowych.łatwe w użyciu produkty i usługi online. Firma obsługuje klientów poprzez działalność w Stanach Zjednoczonych, ich terytoriach i około 35 krajach. Akcje Bank of America Corporation (NYSE: BAC) są notowane na nowojorskiej giełdzie papierów wartościowych.

Aby uzyskać więcej wiadomości Bank of America, w tym informacje o dywidendach i inne ważne informacje, odwiedźbiuroprasoweBank of Americaizarejestruj się, aby otrzymywać powiadomienia e-mailowe.

Inwestorzy mogą się skontaktować z:

Lee McEntire, Bank of America, 1.980.388.6780

[email protected]

Jonathan Blum, Bank of America (stały dochód), 1.212.449.3112

[email protected]

Reporterzy mogą kontaktować się z:

Jerry Dubrowski, Bank of America, 1.646.855.1195 (biuro) lub 1.508.843.5626 (telefon komórkowy)

[email protected]

Fakty i zasoby
 • Kim jesteśmy
 • Nasza firmaNasze przywództwoGdzie jesteśmyHistoria i dziedzictwo
 • Co nas prowadzi
 • Odpowiedzialny rozwójWywieranie wpływuNasze praktyki biznesoweNasi ludzieRaportowanie
 • Lokalne partnerstwo
 • Zobacz, co się dzieje w

  pobliżu
 • Newsroom
 • Informacje prasowe, link otworzy się w nowym oknieZestawy prasowe, link otworzy się w nowym oknieZasoby dziennikarzy, link otworzy się w nowym oknieBiografie kadry kierowniczej, link otworzy się w nowym oknieNagrody i wyróżnienia, link otworzy się w nowym oknie
 • Relacje inwestorskie
 • Informacje finansowe, link otworzy się w nowym okniePrezentacje inwestorskie, link otworzy się w nowym oknieInformacja o stałym dochodzie, link otworzy się w nowym oknieRaporty roczne i oświadczenia dla pełnomocników, link otworzy się w nowym oknieInformacje giełdowe, link otworzy się w nowym oknieUsługi dla akcjonariuszy, link otworzy się w nowym oknie
 • Kariera
 • LokalizacjeSkontaktuj się z namiWsparcieDostępna bankowośćPrywatność i bezpieczeństwoWytyczne dla społeczności społecznychMapa serwisuTa witryna zawiera dokumenty PDF, które wymagają posiadania

  najnowszej wersji programu Adobe Reader, aby je przeczytać.

  Pobierz najnowszą aktualizację programu Adobe Reader.

  Bank of America, członek NA, FDIC. Równy pożyczkodawca mieszkaniowy

  Produkty inwestycyjne oferowane przez filie bankowości inwestycyjnej:

  • Nie są ubezpieczeni w ramach FDIC
  • Nie są objęte gwarancją bankowąMoże stracić na wartości Inwestowanie w papiery wartościowe wiąże się z ryzykiem, a inwestowanie w papiery wartościowe zawsze wiąże się z możliwością utraty pieniędzy.

   Niniejsze materiały nie uwzględniają Twoich konkretnych celów inwestycyjnych, sytuacji finansowych ani potrzeb i nie stanowią rekomendacji, oferty ani zachęty do zakupu lub sprzedaży jakichkolwiek papierów wartościowych, instrumentów finansowych lub strategii. Przed podjęciem działań w oparciu o jakiekolwiek informacje zawarte w tym materiale, należy rozważyć, czy są one odpowiednie w danych okolicznościach i, jeśli to konieczne, zasięgnąć profesjonalnej porady. Wszelkie opinie wyrażone w niniejszym dokumencie są wyrażone w dobrej wierze, mogą ulec zmianie bez powiadomienia i są poprawne tylko na podaną datę ich wydania.

   Treść zawarta w niniejszym dokumencie mogła zostać wyprodukowana przez podmiot zewnętrzny, który nie jest powiązany z Bank of America ani żadnym z jego podmiotów zależnych (Bank of America). Wyrażane opinie lub idee niekoniecznie są opiniami Bank of America ani nie odzwierciedlają ich poglądów ani poparcia. Te materiały służą wyłącznie do celów informacyjnych. Bank of America nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody wynikające z polegania na dostarczonych informacjach przez kogokolwiek. Niektóre łącza mogą przekierowywać Cię z Bank of America do strony niepowiązanej. Bank of America nie był zaangażowany w przygotowanie treści dostarczanych na niepowiązanych witrynach i nie gwarantuje ani nie przyjmuje żadnej odpowiedzialności za ich zawartość. Odwiedzając te witryny, zgadzasz się na wszystkie ich warunki użytkowania, w tym na ich politykę prywatności i bezpieczeństwa.

   Merrill Lynch Wealth Management udostępnia produkty i usługi oferowane przez Merrill Lynch, Pierce, Fenner & Smith Incorporated (MLPF & S), zarejestrowanego maklera-dealera i członka Securities Investor Protection Corporation (SIPC) oraz inne podmioty zależne Bank of America Corporation (BofA Corp .). Produkty ubezpieczeniowe i rentowe są oferowane za pośrednictwem Merrill Lynch Life Agency Inc., licencjonowanej agencji ubezpieczeniowej i spółki zależnej będącej w całości własnością BofA Corp.

   Usługi powiernicze i powiernicze są świadczone przez US Trust, oddział Bank of America, NA i inne spółki zależne BofA Corp. Produkty bankowe są dostarczane przez Bank of America, NA i banki stowarzyszone, Członkowie FDIC i spółki zależne BofA Corp.

   Produkty inwestycyjne, ubezpieczeniowe i rentowe: nie są ubezpieczeni w ramach FDIC | Nie są objęte gwarancją bankową | Może stracić na wartości | Nie są depozytami | Nie są ubezpieczeni przez żadną federalną agencję rządową | Nie są warunkiem żadnej usługi lub działalności bankowej

   MLPF & S i Bank of America, NA udostępniają produkty inwestycyjne sponsorowane, zarządzane, dystrybuowane lub dostarczane przez firmy, które są filiami BofA Corp lub w których BofA Corp ma istotny interes gospodarczy.

   Cele firmy są inspirujące i nie gwarantują ani nie obiecują, że wszystkie cele zostaną osiągnięte. Statystyki i metryki zawarte w naszych dokumentach ESG mają charakter szacunkowy i mogą opierać się na założeniach lub opracowywaniu standardów.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy